Світлодіодні світильники для складу

Фільтри
Розмістити по:
Сортувати по:

Основні характеристики і типи світлодіодних світильників для складу

Світильники, призначені для використання в складських приміщеннях, відрізняються певними особливостями конструкції. Це пов’язано з підвищеними вимогами до вибухобезпеки і пожежобезпеки, а також до експлуатації в несприятливих умовах складів. Дані освітлювальні прилади повинні бути стійкі до негативного впливу умов навколишнього середовища, а також:

 • Відповідати вимогам до яскравості;
 • Забезпечувати гнучкість в управлінні;
 • Не пред’являти додаткових вимог до обслуговування;
 • Гарантувати безперебійну роботу.

Крім цього, лампи для складів повинні бути енергоефективними, дозволяючи підприємцям економити електроенергію. Система освітлення – визначальний елемент інфраструктури складських приміщень, покликаний забезпечити безпеку і комфортні умови для роботи співробітників. Важливо відзначити, що непродумане освітлення на складах призводить до виникнення аварійних ситуацій. Крім цього, світильники повинні випромінювати світло, комфортне для очей працівників.
При виборі освітлювальних приладів для складів слід враховувати наступні параметри:

 • Вимоги до якості освітлення;
 • План розташування світильників;
 • Тип і призначення приміщення;
 • Площа приміщення і висота стель.

Також, важливим аспектом є можливість оперативно і легко замінити світильники при реконструкції складських приміщень.

Виділяють такі типи освітлення складських приміщень:

 • Виробниче;
 • Аварійне;
 • Чергове.

До кожного виду складського освітлення пред’являються певні вимоги з точки зору освітленості. Для закритих залів, де зберігається продукція, рекомендоване значення – 75 лк. У тих приміщеннях, де виконуються вантажно-розвантажувальні роботи, слід забезпечити яскравість на рівні приблизно 200 лк. Для аварійного освітлення буде достатньо 0,5 лк, а чергове освітлення передбачає, як мінімум 5 лк на рівні підлоги.Існує безліч норм і вимог до якості і яскравості виробничого освітлення, які прописані в різних нормативних документах. Базові положення міститися в ДБН В.2.2-12-2003.

Переваги LED освітлення для складу

Традиційні лампи розжарювання і зараз використовуються для освітлення приміщень, де знаходиться охорона. Однак, в більшості складів сьогодні використовуються світлодіодні світильники, які забезпечують ряд значущих переваг. LED лампи відрізняються підвищеною міцністю і витримують широкий діапазон температур, що вкрай важливо в непростих умовах складських приміщень.Корпус, що захищає світлодіоди від вологи і пилу, не б’ється і не вибухає. Це дозволяє забезпечувати підвищений рівень безпеки.Світлодіодні світильники дають можливість зменшити витрати електроенергії, при цьому, не перевантажуючи електромережу. Економічність є важливим критерієм, тому, що правильний вибір освітлювального приладу дозволяє отримати необхідний рівень освітленості без надмірних фінансових витрат. З огляду на різноманітність конструкцій, LED світильники легко інтегруються в інтер’єр складських приміщень, забезпечуючи економію корисного простору.Світлодіодні лампи для складів не вимагають трудомісткого обслуговування і можуть безперебійно експлуатуватися до 10 років.

Чому краще придбати світильники для складських приміщень LRC

Купити світлодіодні світильники для складу можна в онлайн-магазині lrc.com.ua. На нашому сайті представлений широкий вибір освітлювальних приладів від виробника. Процес оформлення замовлення максимально простий і займає не більше п’яти хвилин. Відвідавши сайт компанії LRC, ви можете придбати виробничі світлодіодні світильники гуртом за доступними цінами.

Green light

Бізнес LRC спрямований на поліпшення екологічної ситуації світі.
Вся продукція проходить перевірку на електромагнітну
сумісність і безпеку.

Наші продукти екологічно чисті – не містять ртуті, мають низьке

теплове випромінювання, відсутні шкідливі складові в спектрі світіння.