Про нас

Більш ніж за 15 років роботи на ринку світлодіодного освітлення ми налагодили серійне виробництво блоків живлення світлодіодів та драйверів – найважливіших складових будь-якого світлодіодного світильника. У нас з'явилася широка лінійка LED модулів для всіх типів світильників, до яких ми пропонуємо широкий асортимент лінз. Наші світлодіодні світильники, блоки живлення, драйвери, контролери освітлення конкурують із товарами провідних світових виробників. Незмінна якість та надійність нашої продукції дозволили нам налагодити ефективну співпрацю як з великими покупцями, так і з усіма українськими виробниками світлодіодного освітлення.

Віхи розвитку

Початок

діяльності і перші спроби впровадження світлодіодів в системи освітлення

2007
Запуск

контрактного виробництва і створення відділу розробок

2009
Створення

першої української світлодіодної лампи Т8

2011
LRC провідний

український виробник ламп Т8

2013
Запуск

виробництва джерел живлення і світильників LRC-LED-Armstrong

2014
Кількість

випущених за місяць блоків живлення перевищило 5000 шт

2016
За один рік

під брендом LRC було випущено понад 10000 світильників

2019

Можливості та напрями

Сьогодні компанія LRC пропонує широкий вибір led модулів, драйверів, блоків живлення для виробництва світильників, прожекторів та світлодіодного обладнання. Ми активно співпрацюємо з великими галузевими підприємствами з постачання комплектуючих та блоків живлення, а також матеріалів для LED виробництва. Наші ціни та умови співпраці приємно здивують нових клієнтів, у нас ви знайдете все необхідне та отримаєте професійну консультацію.

Провідні позиції компанія займає на ринку комерційного та промислового освітлення. За довгі роки роботи ми накопичили великий досвід у реалізації проектів із світлодіодного освітлення з метою економії електроенергії, підвищення надійності світильників та покращення якості світла. До нас звертаються великі торгові мережі, офісні центри, промислові підприємства. А також торгові мережі, ювелірні магазини у пошуках рішення для освітлення вітрин.

Ми пропонуємо клієнтам нове рішення – систему керування освітленням smartAC, яка використовує технологію PLC (Power Line Communication) для передачі сигналів керування світильникам безпосередньо по лінії живлення 220 В, АС. Технологія smartAC дозволяє оптимізувати енерговитрати та адресно керувати яскравістю світильників на великих виробничих та промислових підприємствах, на вулицях міст, у великих торгових центрах. Система управління може зацікавити агробізнес, оскільки дозволяє регулювати освітленість на тваринницьких фермах, курниках, а також теплицях та парниках.

Якісні LED комплектуючі та світильники від провідного виробника.

Наші клієнти