Компанія LRC – це технологічне виробництво з потужною базою, що включає обладнання з ЧПУ: автоматичну лінію з монтажу SMD електронних компонентів; верстат лазерного різання металу; листозгинальний верстат, обладнання для намотування трансформаторів.

На підприємстві налагоджені технології виробництва світильників та ламп, трансформаторів, паяння LED модулів та блоків живлення, металообробки та лазерного зварювання, герметизації електронних плат. Разом з відділом розробки електронних пристроїв та світлотехнічного обладнання, дослідно-експериментальною ділянкою можливості виробництва світильників, ламп та драйверів LED багаторазово збільшуються, а якість та надійність продукції, що виробляється, підвищується.

Наше виробництво постійно розширюється, у 2023 році було запущено новий металообробний цех, укомплектований сучасним обладнанням з ЧПУ. Постійне вдосконалення, модернізація, автоматизація процесів підвищення ефективності.

Наша мета – це безперервне серійне виробництво якісної продукції: світлодіодних світильників і ламп; драйверів та блоків живлення; led модулів та плат; комплектуючих та матеріалів для світлодіодного освітлення.

Детальніше

На сьогоднішній день наявні виробничі ділянки: монтажу DIP та SMD компонентів; моточних виробів; ВТК та герметизації джерел живлення забезпечують місячну виробничу потужність до 8000 штук блоків живлення. Блоки живлення, led драйвери і світлодіодні модулі знаходять широке застосування у світильниках провідних вітчизняних та іноземних виробників, а також дозволяють компанії виробляти власну лінійку ламп і світильників під торговою маркою LRC.

Новий металообробний цех дозволяє суттєво прискорити процес виробництва світильників LRC, підвищити якість металевих деталей наших світильників та інших пристроїв. Тепер ми можемо контролювати виробничий процес глибше, включаючи всі етапи лазерного різання, згинання, зварювання, порошкового фарбування металу.

LRC - це повний цикл виробництва драйверів та блоків живлення для LED, світлодіодних модулів, світильників, ламп та іншої світлотехніки, прожекторів, а також електронних пристроїв.

Виробничі потужності LRC тепер доповнює сучасний цех з металообробки у с. Буденець, Чернівецької області, де налагоджено технологічні процеси лазерного різання металів, лазерного зварювання металів, згинання листового металу, порошкового фарбування виробів з металу. Особливістю нашого комплексу лазерного різання є можливість різання труби лазером, максимально допустимий діаметр круглої труби 120 мм. Ми надаємо послуги з металообробки, лазерного різання листа та труби в Чернівцях та інших містах України. Працюємо по CAD файлах замовника або наші конструктори допоможуть створити 3D модель виробу, а технологи та оператори забезпечать виробництво партії виробів з точністю, якісно та в обумовлений термін. Для замовлення послуги лазерного різання та зварювання, згинання, фарбування металу звертайтеся за вказаними внизу контактними телефонами.

Замовити

Контрактне виробництво LRC пропонує повний спектр послуг у сфері проектування, розробки, DIP і SMD монтажу компонентів на друковані плати, програмування контролерів електронних пристроїв. На основі технічного завдання ми розробляємо прототип та проводимо випробування пристрою, після погоджень із замовником готуємо принципову схему пристрою та відповідну документацію. Далі слідує замовлення пробної партії друкованих плат, монтаж пристрою, випробування, підготовка технічної документації виробництва. За бажанням замовника ми можемо приступити до серійного виробництва електронних пристроїв, попередньо узгодивши з ним усі етапи виробництва: комплектацію та ціну виробу; особливості монтажу та контроль якості; оплату та строки виконання замовлення.

Замовити

Перегляньте наші відео