Компанія

Про нас

За 10 років роботи на ринку світлодіодного освітлення ми виросли до серійного виробництва блоків живлення світлодіодів - найважливіших складових будь-якого світлодіодного світильника. Наша продукція конкурує з товарами провідних світових виробників, завдяки цьому нам вдалося налагодити ефективну співпрацю як з великими покупцями світлодіодних світильників, так і з усіма великими українськими виробниками світлодіодного освітлення.

Віхи розвитку

Початок

діяльності і перші спроби впровадження світлодіодів в системи освітлення

2007
Запуск

контрактного виробництва і створення відділу розробок

2009
Створення

першої української світлодіодної лампи Т8

2011
LRC провідний

український виробник ламп Т8

2013
Запуск

виробництва джерел живлення і світильників LRC-LED-Armstrong

2014
Кількість

випущених за місяць блоків живлення перевищило 5000 шт

2016
За один рік

під брендом LRC було випущено понад 10000 світильників

2019

Можливості та Напрями

Сьогодні компанія LRC пропонує для своїх клієнтів широкий вибір комплектуючих для виробництва світильників та світлодіодного освітлення. Ми активно співпрацюємо з великими галузевими підприємствами з постачання комплектуючих й блоків живлення, а також матеріалів для LED виробництва.

Компанія займає провідні позиції на ринку комерційного і промислового освітлення. За довгі роки роботи ми накопичили великий досвід в реалізації проєктів по світлодіодному освітленню з метою економії електроенергії, підвищення надійності світильників і поліпшення якості світла. До нас звертаються великі торгові мережі, офісні центри, промислові підприємства і завдяки нашим висококваліфікованим фахівцям ми вирішуємо завдання будь-якої складності.

Наші клієнти