Контрактне виробництво

LRC знаходиться в стані постійного розширення виробництва, закриваючи потреби будь-якої виробничої ділянки ми приступаємо до пусконалагодження нового виробничого обладнання або вдосконалюємо і модернізуємо наявні ділянки. Мета, яку ми переслідуємо це досконале безперервне серійне виробництво світлодіодних світильників і комплектуючих, яке відповідає найвищим сучасним вимогам. У 2016 році було завершено створення виробничої дільниці трансформаторів і моткових виробів для всіх серій джерел живлення які ми випускаємо. Тепер трансформатори для драйверів LRC піднялися на вищий щабель якості, адже ми контролюємо всі технологічні процеси виробництва: машинне намотування проводу; високоточне шліфування феритів; якісна пайка виводів і складання.

Замовити

На сьогодні наявні виробничі ділянки: монтажу вивідних і SMD компонентів; моткових виробів; ВТК і герметизації джерел живлення забезпечують місячну виробничу потужність до 8000 шт. блоків живлення. Блоки живлення і світлодіодні модулі які мі випускаємо знаходять широке застосування у світильниках провідних вітчизняних виробників, а також дозволяють компанії виробляти власну лінійку ламп і світильників для своїх клієнтів.

Світлодіодні лампи та світильники, блоки живлення світлодіодів за цінами виробника.

Контрактне виробництво містить весь комплекс послуг від розробки та проєктування електронного пристрою до повної комплектації виробів замовника й OEM виробництва. На підставі ТЗ ми розробляємо принципову схему пристрою з підбором компонентів за функціональним призначенням, виробнику та оптимальною ціною, створюємо топологію друкованої плати й готуємо виробництво PCB, виготовляємо дослідний зразок виробу. За бажанням замовника ми можемо приступити до серійного виробництва електронних пристроїв попередньо узгодивши з ним всі етапи виробництва: комплектацію і ціни; монтаж і контроль якості; оплату і терміни.

Замовити