Імпульсні блоки живлення

28.01.2020

У порівнянні з традиційними світильниками застосовуваних до недавнього часу, LED джерела освітлення мають високий ККД, більш тривалим ресурсом працездатності, а також відповідним спектром.

Импульсні блоки живлення серії LRC-40 і LRC-60 стабілізовані по вихідному струму з номінальними значеннями: 350 мА, 600 мА, 500 мА, 700 мА, 900, 1050мА, 1200мА, 1400мА, 1800мА призначені для живлення світлодіодного навантаження потужністю до 60 Вт у всіх типах освітлювальних приладів. Забезпечуючи низький рівень пульсацій вихідного струму, високий ККД і значення коефіцієнта потужності> 0,98.

Висока надійність джерел живлення забезпечується якісною компонентною базою електронних компонентів від провідних світових виробників. На вході та виході застосовується провід перетином 0,75 квадрата в силіконовій ізоляції.

Виконано блоки живлення в пластиковому корпусі, охолодження забезпечується природною конвекцією. Блоки живлення заливаються герметувальним компаундом на основі силікону з тепло розсіювальною присадкою з оксиду алюмінію. Допускається зовнішній вплив по класу IP66.

Блоки живлення LRC вже вибрали більшість провідних українських виробників, які поставляють якісні світильники на великі інфраструктурні об’єкти, де пред’являються високі вимоги до надійності, безпеки та якості світла.

Блоки живлення світлодіодів LRC-25 призначені для живлення світлодіодних модулів і збірок, а також для живлення світлодіодних матриць COB в рітейл світильниках. Дуже добре підійдуть для тонких лінійних світильників, де значну роль відіграють габарити блоку живлення. Драйвера LRC-25 доступні з вихідними струмами: 300 мА, 350 мА, 420 мА, 500 мА, 700 мА. Високе значення ККД даних джерел, понад 91%, дозволяє створювати високоефективні світлотехнічні рішення, застосовні в усіх сферах де потрібно якісне світло.

Надійність блоків живлення LRC-25 забезпечена великим досвідом проєктування інженерів компанії Лайт Роут, правильною і збалансованою схемотехнікою, багатоетапним ОТК і звичайно застосуванням тільки високоякісних електронних компонентів.

Блоки живлення серії LRC-25 знайшли широке поширення серед експлуатаційних підрозділів великих компаній, яким не пощастило, і вони купили китайські освітлювальні прилади та блоки живлення вийшли з ладу. Так багато електриків й енергетиків знайшли вихід і порятунок з блоками живлення LRC, які замінили китайські аналоги.