Рішення

Освітлення АЗС

Освітлення на автозаправних станціях дуже важливий маркетинговий компонент, на який роблять ставку багато учасників ринку нафтопродуктів. Яскраве холодне світлодіодне світло приваблює автомобілістів під навіс АЗС, поки автомобіль заправляється, водій може відвідати кафе при АЗС, в якому робиться акцентне освітлення в зоні свіжих продуктів, випічки, сендвічів. Для освітлення АЗС може знадобитися велика кількість LED світильників різних форм і потужностей, призначені для декоративного, основного, чергового або спеціального освітлення.

освещение АЗС

Переваги LED світильників для АЗС від LRC

Правильно спроєктоване освітлення з раціональним використанням світлодіодних світильників не тільки знижує витрати на електроенергію АЗС, а й робить її привабливим об’єктом для дорожніх туристів, адже на багатьох АЗС передбачені зони відпочинку і навіть міні готелі.

Компанія LRC пропонує комплексні рішення по освітленню автозаправних станцій всіх типів, для АЗС початкового рівня, де потрібні тільки світильники під навіс і консольні світильники до АЗС з магазином, кафе та готелем, де знадобляться підсвічування прилавків і вітрин, а всередині приміщень накладні світильники. З кожним днем ​​Україна зміцнюється в позиціях міжнародного автодорожнього вузла і ринок мереж автозаправних комплексів зростає, при цьому конкуренція посилюється.

LED светильники на АЗС

Часто при будівництві АЗС не вистачає виділених електричних потужностей для запуску об’єктів комплексу і тоді замовник вдається до перетворення сонячної енергії в електричну для живлення споживачів. В Україні дешевше встановити дорогу сонячну електростанцію з супутнім обладнанням для вироблення електроенергії, ніж пройти 7 кіл пекла, заплатити ще більші гроші за виділення необхідної потужності. У лінійці світильників LRC представлені моделі, що працюють від сонячних панелей, крім того, ці світильники з вбудованою функцією smartAC, тобто можна керувати часом включення і виключення, рівенем яскравості, регулювати колірну температуру.

Купуючи світильники торгової марки LRC, менеджери компанії Лайт Роут пропонують:

  • додатковий функціонал;
  • варіанти комплектації на вибір марки  блоків живлення;
  • розширену гарантію.

Етапи співпраці

Сильною стороною нашої роботи є комплексний підхід до висвітлення АЗС, ми починаємо взаємодіяти із замовником на етапі проєктування і пропонуємо проєктування освітлення, підбираємо обладнання, погоджуємо дизайн і колір світильників, впроваджуємо технологію розумного LED освітлення для управління потужністю, світловим потоком і кольором світіння світильників. Після проєктування й узгодження світильників ми надаємо консультації з технічних питань для монтажників та будівельників, цілком беремо участь в реалізації проєкту і забезпечуємо якість і надійність установки устаткування, його налаштування і правильну експлуатацію.

Для виконання робіт по установці системи освітлення АЗС слід залучати профільні компанії, які у своєму штаті мають фахівців високої кваліфікації, з досвідом виконання подібних робіт. Від вибору надійних LED світильників і правильної їх установки буде залежати термін експлуатації обладнання і чіткість сцен освітлення на АЗС.

Купити LED світильники для АЗС з гарантією

Компанія Лайт Роут працює по всій Україні, ми відправляємо нашу продукцію кур’єрськими службами, які забезпечують її збереження при транспортуванні та гарантують вірну доставку. На модельний ряд LED світильників для АЗС ми даємо розширену гарантію – 5 років, з можливістю післягарантійного обслуговування і модернізації в нашому сервісному центрі.

Вибирайте нас для реалізації проєктів з сучасного висвітлення АЗС.