Виробник промислового і вуличного світлодіодного освітлення

Виробник джерел живлення світлодіодів №1 в Україні

Постачальник якісних комплектуючих для світлодіодного освітлення

Розробка і контрактне виробництво електронних пристроїв

 • Дистрибуція матеріалів і компонентів
  для світлодіодного освітлення

 • Розробка і контрактне виробництво
  електроніки

Серійне виробництво світлодіодних
світильників і комплектуючих

Виробництво LRC налаштоване під серійний випуск комплектуючих і блоків живлення для світлодіодного освітлення, LED ламп і світильників. В основному ми зосереджені на випуску великих партій серійних виробів для комерційного, вуличного і промислового освітлення, але це не заважає нам вирішувати нестандартні завдання, що вимагають фундаментальних знань в області світлотехніки та великого досвіду впровадження світлодіодних технологій в освітлення.

Дистрибуція матеріалів і компонентів
для світлодіодного освітлення

Досвід виробництва дозволяє нам запропонувати клієнтам матеріали й компоненти, які ми самі апробували у своїх виробах, про які ми знаємо все включаючи найтонші нюанси. В першу чергу це теплопровідні та герметизуючі матеріали: клейкі стрічки; заливки; герметики та порошки. Також ми пропонуємо асортимент надійних плівкових і електролітичних конденсаторів, DIP вивідних і SMD діодів.

Розробка і контрактне виробництво
електроніки

Компанія LRC за роки діяльності сформувала потужний відділ розробок електронних пристроїв. Сьогодні ми пропонуємо повний комплекс послуг:
- створення прототипу електронного приладу по ТЗ;
- виготовлення друкованих плат в Китаї;
- комплектація і контрактне виробництво.

Наша ціль

Діяльність компанія LRC спрямована на зміцнення позицій і підтримку українських виробників світлодіодного освітлення на вітчизняному ринку LED продукції в умовах неконтрольованого і незаконного імпорту низькоякісних товарів з Китаю.

Компанія активно працює над залученням нових партнерів серед яких велика увага приділяється електромонтажним компаніям, які шукають надійного постачальника рішень в області вуличного і промислового світлодіодного освітлення. Ми зацікавлені в тому, щоб український споживач по надійним каналам постачання отримував товари безпечні для нього і навколишнього середовища, високої якості та які відповідають сучасним світлодіодним технологіям.

Бізнес LRC спрямований на поліпшення екологічної ситуації у світі.
Вся продукція проходить перевірку на електромагнітну
сумісність і безпеку.

Наші продукти екологічно чисті – не містять ртуті,  мають низьке теплове випромінювання, відсутні шкідливі складові в спектрі світіння.

Виробництво світлодіодного обладнання в Києві за найкращими цінами

Виробництво світлотехнічної продукції в Україні одне з найбільш стрімко розвинутих, в електронній промисловості. Компанія LRC – це національний виробник світлодіодних ламп і світильників, а також комплектуючих для світлодіодного освітлення з досвідом роботи на ринку понад 10 років.

Продукція торгової марки LRC відповідає всім чинним державним стандартам з безпеки та електромагнітної сумісності електрообладнання, отримані відповідні сертифікати та декларації, виробництво світлодіодних світильників сертифіковане в міжнародній системі управління якістю ISO 9001 діє до: 2015.

Асортимент компанії

Сьогодні компанія випускає широкий асортимент світильників і комплектуючих для LED освітлення:

 • світлодіодні модулі;
 • плати зі світлодіодами;
 • блоки живлення світлодіодів;
 • драйвера струму;
 • пристрої керування освітленням;
 • led контролери;
 • вуличні ліхтарі;
 • консольні світильники;
 • офісні світильники;
 • промислові світильники;
 • торгове освітлення;
 • прожектори;
 • лампи Т8.

Переваги світлодіодних світильників від LRC

Виготовлення світлодіодних світильників LRC включає складні технологічні та операційні процеси, які дозволяють досягати безперервної та незмінної якості продукції. Виробництво світлодіодного освітлення і власних джерел живлення для світильників дозволяє надавати покупцеві розширену гарантію на свою продукцію. Оформляючи замовлення клієнт може бути впевнений, що отримає продукцію тільки з високоякісних електронних компонентів виробників зі світовим ім’ям. Якщо це світильник для освітлення, то це не тільки енергетично ефективно та економно, але і якісне світло, колірна температура, відсутність пульсацій світлового потоку, високі енергетичні параметри, все витримано у світильниках LRC.

 

 

Компанія розробила свою систему управління освітленням smartAC, яка дозволяє будь-який світильник LRC зробити керованим по лінії живлення 220 В, АС, для цього застосовуються дешифратори мережевих команд.

Надання послуг: строки, доставка, гарантія

Терміни виготовлення замовлень не перевищують 10 робочих днів, доставка по Україні здійснюється кур’єрськими службами, сервісний центр і виробництво знаходяться в м. Київ.

 

Компанія здійснює післягарантійне обслуговування свого обладнання, а також надає послуги з модернізації освітлення і перехід на світлодіодне освітлення.