Енергозберігаючі світлодіодні світильники

27.02.2020

Застосування високоефективних світлодіодних світильників з низьким споживанням електроенергії – це сучасний тренд в енергозбереженні. Надійність сучасних джерел світла дозволяє правильно інвестувати зі зрозумілим терміном окупності таких інвестицій. Але як вибрати надійний світильник з високими показниками ефективності Люмен / Вт?

  • Потрібно розуміти, що якісний LED світильник являє собою конструкцію що складається з: металевого корпусу виконує функцію радіатора, корпус світильника виготовляється тільки з високоякісного алюмінію, що дозволяє використовувати його навіть в екстремальних умовах експлуатації без шкоди для світлодіодів.
  • Плат з якісними світлодіодами провідних світових брендів.
  • Надійного блока живлення (перетворювача живлення) він стабілізує напругу і сприяє нормальній роботі освітлювального приладу протягом тривалого проміжку часу.
  • Ефективною вторинною оптикою (дозволяє ефективно і рівномірно розподіляти світловий потік).

Офісні світлодіодні світильники

Светодиодные светильники LRC-LED-ARMSTRONG-15W

Офісні світлодіодні світильники

 

Офісні світильники використовують для освітлення офісних приміщень і медичних установ, навчальних закладів, торгово розважальних центрів, супермаркетів, бізнес-центрів. Встановлення таких світильників дозволить знизити витрати на електроенергію до 5 разів. Також зросте термін служби світильника, а витрати на його обслуговування зменшуються.

Вуличні світлодіодні світильники

LED Светильник для освещения улиц и дорог

Вуличні світлодіодні світильники

 

Вуличні світильники призначені для установки на вулиці без додаткового захисту від погодних умов. Ці LED світильники використовуються для освітлення вулиць, доріг, складських територій тощо, а так само світильники мають ступінь захисту IP66, що дозволяє їх використовувати в будь-який час року незалежно від типу місцевості.

Промислові світлодіодні світильники

 

промышленный LED светильник

Промислові світлодіодні світильники LRC

Призначені для освітлення, виробничих приміщень, торгових приміщень, супермаркетів, виробничих цехів, станцій технічного обслуговування, виставкових залів, спортивних залів, вокзалів, коридорів, складів, авто мийок, шкіл та інших навчальних закладів і т.д. Встановлюються на стелю або підвішуються на трос.

Тому всі складові для енергозберігаючих світлодіодних світильників повинні бути високої якості й виробляються відповідно до чинних норм і вимог. Освітлювальний прилад, який був зібраний з якісних компонентів, не може бути дешевим. Крім того, Ви завжди можете вимагати сертифікати якості на світлодіодну продукцію. І найголовніше на якісний, надійний світильник виробник дає гарантію не менше 5 років. Замовити тут.

 

1