Рішення

Стелі NewLight

За довгий час своєї діяльності LRC розробила і впроваджує сучасні рішення стельового освітлення - світлодіодні стелі NEW LIGHT, що володіють унікальними світловими пропускними властивостями, а їх установка по типу натяжних стель дозволяє створювати складні освітлювальні форми. За допомогою стель NEW LIGHT і систем світлодіодного освітлення LRC Ви зможете реалізувати будь-які проєкти домашнього і комерційного освітлення.
Світло пропускні натяжні стелі з'явилися на українському ринку досить недавно, але вже стали досить популярними, завдяки своїм унікальним властивостям і можливістю створювати оригінальні світильники всіляких форм: овальних, круглих, прямокутних і т.д.

Замовити

Переобладнання офісних світильників

Ми пропонуємо світлодіодну комплектацію для переобладнання офісних світильників, яке дозволяє добитися 3-х кратної економії електроенергії та збільшення середньої освітленості на 15% коштом застосування лінійних світлодіодних модулів на ефективних світлодіодах, блоків живлення з високим ККД і якісного розсіювача зі світлотехнічного полістиролу. Такий комплект повністю замінює люмінесцентні лампи в растрових світильниках типу 4х18 при цьому корпус світильника міняти не потрібно, весь світлодіодний комплект адаптований для установки в корпус звичайного растрового світильника типу Армстронг.
Застосування світлодіодів для переобладнання офісних світильників дозволяє не тільки економити 60 Вт на кожному світильнику і підняти рівень освітленості, але і знизити пульсації світлового потоку до 1% і збільшити індекс передачі кольору Ra до 80-85, що дуже важливо для офісних співробітників оскільки знижує навантаження на очі.

Замовити

Заміна ламп Т8 на світлодіодні без зміни схеми світильника

Світлодіодна лампа LRC-T8S0600G13 - це найекономніший аналог люмінесцентних ламп, на українському ринку Ви не знайдете більш економічну і більш ефективну світлодіодну лампу. Важливою перевагою світлодіодних ламп LRC є стійкість до перепаду напруги в мережі, відсутність мерехтінь і пульсацій. Установка світлодіодних ламп проста, адже вони розроблені зі стандартним цоколем G13, тому підходять під стандартні лампотримачі.
Але головною перевагою наших світлодіодних ламп є те, що ви можете їх встановлювати та використовувати в Вашому люмінесцентному світильнику 2х18 і 4х18 без будь-яких змін в його електричній схемі, все що потрібно - витягти стартер і встановити світлодіодну лампу. При цьому дросель і вся схема залишаються недоторканими, це дозволяє швидко встановлювати світлодіодні лампи не знімаючи світильник зі стелі й отримати економічне рішення в освітленні Вашого офісу чи магазину.

Замовити

Освітлення для АЗС

Освітлення на автозаправних станціях дуже важливий маркетинговий компонент, на який роблять ставку багато учасників ринку нафтопродуктів. Яскраве холодне світлодіодне світло приваблює автомобілістів під навіс АЗС, поки автомобіль заправляється, водій може відвідати кафе при АЗС, в якому робиться акцентне освітлення в зоні свіжих продуктів, випічки, сендвічів. Для освітлення АЗС може знадобиться велика кількість LED світильників різних форм і потужностей, призначені для декоративного, основного, чергового або спеціального освітлення.

Замовити

Освітлення для спортивних майданчиків

Гарне освітлення спортивних майданчиків - один з ключових чинників якісної організації спортивних змагань. Для спортивних об'єктів потрібні потужні освітлювальні прилади. Правильний їх підбір і установка дозволить атлетам продемонструвати свої найкращі спортивні якості в темний час доби.

Замовити

Освітлення пішохідних переходів

Світлодіодне освітлення має низку переваг. LED світильники практично не вимагають додаткового обслуговування, яке забирає велику кількість сил і передбачає фінансові витрати. Також, вони відрізняються високою світловіддачею і низьким споживанням електроенергії. Ще однією перевагою є тривалий термін експлуатації.

Замовити
Інформація

Рішення LRC по комплектації вуличних і промислових світильників ефективні, тому що блоки живлення мають високий ККД, а світлодіодний модуль виконаний таким чином, що на друкованій платі велика кількість 1 Вт світлодіодів, розрахованих на низький струм при якому досягається висока світловіддача. Ці два фактори і якісна вторинна оптика дозволяє реалізувати світильники з високою світловіддачею, понад 125.