LED Светильник для освещения улиц и дорог

Що впливає на ефективність світлодіодного світильника?

25.06.2019

Драйвери для світлодіодних світильників з ККД більше ніж 91%

Більшість виробників світильників чітко відповідають на це питання:

  • «Перш за все, ефективність джерел світла, тобто світлодіодів, а саме їх світловіддача, що вимірюється співвідношенням величин лм / Вт.
  •   По-друге, світло пропускна здатність розсіювача або вторинної оптики світильників. »

Деякі з виробників відзначають, що існують світлодіоди з дуже високою ефективністю, але досягається вона на низьких пускових токах, коли світлодіод працює у чверть або половину своєї потужності. Таким чином можна досягти високої ефективності LED світильника, якщо при його проєктуванні використовувати більшу кількість світлодіодів для досягнення певної потужності. Але цього не роблять через видимі причини, основна з яких це значне збільшення собівартості світильника. Всі виробники виходять з того, що є певний баланс світловіддачі та вартості світильника, при якому на ринку є попит на світильник.

Зовсім мало виробників думають про коефіцієнт корисної дії (ККД) блоку живлення світильника. Ті хто про це думають, звикли що при проєктуванні світильників потужністю 25..60 Вт використовують джерела живлення з ККД 85-88%, і навіть не знають, що сучасні джерела живлення мають ККД 91-92%. Так драйвери LRC-40 і LRC-60 мають ККД вище 91%.

Важко оцінити важливість цього параметра для світлодіодних світильників, оскільки саме завдяки йому досягається заданий рівень освітленості, але споживання електричної енергії на 4-7% менше, а собівартість змінюється зовсім незначно.

Неважко уявити які обсяги коштів можна заощадити, якщо почати застосовувати сучасні джерела живлення у вітчизняному виробництві світильників.

Саме зараз, коли вже взято курс на енергозберігаючі світлодіодні технології в освітленні.

Таким чином, впровадження сучасних блоків живлення з високим ККД необхідно, тому що це і є справжнє енергозбереження та вигода від застосування світлодіодних технологій.

Купити світлодіодний світильник led від виробника ви можете інтернет-магазині lrc.com.ua

1